Aktualności

Kiedy warto wypożyczyć samochód dostawczy?

Kiedy warto wypożyczyć samochód dostawczy?


Zastanawiasz się, kiedy warto wypożyczyć samochód dostawczy? Wynajem auta, które pomieści większą ilość ładunku, może przydać się w różnych sytuacjach. Na szczęście nasza wypożyczalnia samochodów ma ofertę, dzięki której w atrakcyjnej cenie wypożyczysz samochód dostawczy na tyle czasu, ile potrzebujesz. Sprawdź, kiedy najlepiej to zrobić. 


Wynajem samochodu dostawczego na czas przeprowadzki


Samochód dostawczy umożliwia przewiezienie większej ilości ładunków. Większe auto przydatne jest także w momencie, gdy chcesz sprawnie przetransportować meble i sprzęt. Samochód dostawczy warto więc wypożyczyć wtedy, gdy planujesz przeprowadzkę. Nawet wtedy, gdy posiadasz auto osobowe, z pewnością nie jest ono na tyle pojemne, by pomieścić w jego wnętrzu cały swój dobytek. Oczywiście możesz skorzystać z usług firmy transportowej, ale wynajęcie auta dostawczego z wypożyczalni daje o wiele większą niezależność i pozwala zaoszczędzić. Jeśli w najbliższym czasie planujesz przeprowadzkę lub po prostu urządzasz swoje mieszkanie, czy dom, zastanów się, czy nie warto wypożyczyć samochodu dostawczego. Auto, które wynajmiesz na dzień lub weekend pozwoli szybko przewieźć wszystkie kartony i meble we właściwe miejsce.


Wypożyczenie auta dostawczego dla firmy


Przewożenie dużej liczby ładunków jest konieczne w przypadku działalności wielu firm. Stworzenie własnej floty łączy się z niemałym wydatkiem, a nie zawsze potrzeba posiadania samochodów dostawczych na własność firmy jest aż tak duża. Duże firmy mogą zdecydować się na wzięcie auta w leasing, jednak pamiętaj, że w takim wypadku niezbędna jest zdolność kredytowa. Natomiast jeśli zdecydujesz się na wypożyczenie samochodu dostawczego, nie musisz martwić się tym, że jako przedsiębiorca nie spełniasz pewnych kryteriów pozwalających wziąć auto w leasing lub Twój budżet nie pozwala na zakup własnego samochodu. Wystarczy, że wybierzesz wybrany model auta dostawczego i wskażesz okres, w którym chciałbyś je wynająć, a będzie ono do Twojej dyspozycji na tak długo, jak zechcesz.


Dlaczego warto wypożyczyć samochód dostawczy?


Wiesz już, kiedy warto wypożyczyć samochód dostawczy. Ale dlaczego warto zdecydować się właśnie na taką opcję? W ten sposób zyskasz dostęp do aut dostawczych, które pozwolą przewieźć meble, sprzęt lub większą liczbę ładunków. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Dzięki wynajęciu samochodu dostawczego zaoszczędzisz nie tylko dużo czasu, ale też pieniędzy. W ramach tej usługi możesz zdecydować się na wypożyczenie auta dostawczego typu furgon lub samochodu z plandeką. Przed dokonaniem rezerwacji zapoznaj się z cennikiem i zastanów się, na jak długo chcesz wynająć wybrany samochód dostawczy. Zależy to wyłącznie od Twoich potrzeb.


Wypożyczalnia samochodów Auto-Fox to dobre rozwiązanie nie tylko dla osób, które szukają auta na weekendowy lub dłuższy wyjazd. W ofercie znajduje się także możliwość wypożyczenia samochodów dostawczych. Wynajmując je na jeden lub kilka dni, możesz wspomóc przeprowadzkę, a także usprawnić prace w firmie. Zachęcamy do tego, by, zamiast korzystać z usług firmy transportowej lub brania auta dostawczego w leasing zdecydować się na wypożyczenie samochodu dostawczego z wypożyczalni Auto-Fox.