Aktualności

Wynajem auta na wakacje - o czym warto pamiętać?

Zanim wybierzesz dokładny cel wakacyjnego wyjazdu dobrze zastanowić się, czym dojedziesz w dane miejsce. Wynajem auta na wakacje to dobre rozwiązanie w wielu przypadkach. 


Własnym czy wypożyczonym autem na wakacje?


Nie posiadasz własnego samochodu? A może nie jest on na tyle sprawny, by mieć pewność, że sprawdzi się w trakcie dłuższej jazdy? Wynajem auta na wakacje to usługa, z której chętnie korzysta coraz większa liczba osób. Decydując się na skorzystanie z usług wypożyczalni, masz gwarancję, że wynajmowany samochód jest w pełni sprawny i ma ważne ubezpieczenie. Oczywiście jadąc w podróż wypożyczonym autem, musisz pamiętać o stosowaniu się do regulaminu, do którego przestrzegania zobowiązujesz się, podpisując umowę najmu. Jednak jeśli dokładnie go przeczytasz, ze spokojem wybierzesz się na wymarzone wakacje, a po powrocie oddasz wynajęte auto w takim samym stanie, w jakim je wypożyczyłeś.


Wygoda i komfort jazdy


Wynajem auta na wakacje z naszej wypożyczalni umożliwia wybranie dogodnego dla Ciebie terminu. To Ty decydujesz, czy samochód będzie Ci potrzebny wyłącznie przez kilka dni, czy może przez 2 miesiące. W atrakcyjnej cenie możesz skorzystać zarówno z krótko, jak i długoterminowego wynajmu wybranego auta. Wybierz z naszej floty, która obejmuje nowoczesne pojazdy, samochód, który będzie spełniał Twoje potrzeby, tak by jazda nim była dla Ciebie jak najbardziej komfortowa.


Dojedziesz wszędzie jak najbliżej


Jeśli zdecydujesz się na wynajem auta na wakacje, to wiele problemów zniknie z Twojej głowy. Po pierwsze - szybko i bez potrzeby przesiadania się dojedziesz na miejsce, w którym planujesz swój pobyt. Po drugie - już na miejscu nie musisz szukać sposobu na przemieszczanie się. Wszędzie dojedziesz wynajętym samochodem. Co więcej, poza kierunkiem jazdy nie ogranicza Cię też czas. W każdej chwili możesz wsiąść za kierownicę i wybrać, z jakiej atrakcji turystycznej w danym momencie skorzystasz.


Najważniejsze - sprawna klimatyzacja


Jeśli czeka Cię długa podróż wynajętym samochodem, pamiętaj, żeby upewnić się, czy posiada on sprawną klimatyzację. Właśnie to, że jej nie posiadasz w swoim własnym samochodzie, może być powodem chęci skorzystania z usług wypożyczalni. Jeśli klimatyzacja działa tak, jak powinna, nawet po przejechaniu wielu kilometrów nie odczujesz zmęczenia upałem. 


Sprawdź dokładnie stan techniczny auta


Przed każdym wyjazdem Twoim obowiązkiem jest dokładnie sprawdzenie stanu technicznego auta. W przypadku wynajmowania samochodu z wypożyczalni możesz mieć pewność, że ma on za sobą profesjonalny przegląd. Dzięki temu, jeśli zdecydujesz się na wypożyczenie auta, zaoszczędzisz dużo czasu i stresu związanego z naprawami, które trzeba byłoby zrobić na chwilę przed wyjazdem na wakacje. Oferowane przez nas auta to pojazdy z najwyższej półki, które obejmuje ubezpieczenie OC, NNW i AC. Samochód, który wynajmiesz, będzie nie tylko sprawny technicznie, ale też czysty i odkurzony, co wpłynie na komfort jazdy.